Królinka/ PARAFINKA vel Fu-FA/ Warszawa

Numer: 141/12/2017
Miejscowość : Warszawa
Województwo : mazowieckie
Imię królika : Parafinka vel Fu-Fa
Płeć : samica
Usposobienie : Parafinka jest niewidoma i to bardzo determinuje jej zachowanie. Nie wie jeszcze, że ludziom można ufać i bardzo się boi. Obecnie jest przerażona zmianami, które zachodzą w jej życiu. W klatce atakuje, stresuje ją nawet głos opiekuna zbliżającego się do klatki. Trwają prace nad odbudowaniem zaufania do ludzi :)
Zabieg: brak zabiegu
Myksomatoza: brak danych
Pomór: brak danych
Wiek : 1-2 lata
Waga: ok 1.3kg
Stosowana dieta : Nie wiemy jak jej dieta wyglądała w poprzednim domu, obecnie zajada całkiem ze smakiem sianko, wprowadzamy suszki, granulat oraz warzywa
Ostatnia wizyta u weterynarza : 5.12.2017
Obecny stan zdrowia : Parafinka jest niewidoma
Choroby w trakcie leczenia lub wyleczone : Poza oczami, które będą wymagać prawdopodobnie dożywotnio podawania kropli (obecnie 3 razy dziennie) oraz kontroli u okulisty, na chwilę obecną nie widzimy innych zdrowotnych problemów, ale królinka jest cały czas jeszcze bacznie obserwowana
Akcesoria oddawane z królikiem: brak
Wymiar oddawanej klatki: -
Informacje dodatkowe: Parafinka nie miała łatwego życia, została znaleziona na polu, przez ludzi, którzy zaoferowali jej schronienie, niestety została przez nich bardzo zaniedbana i zapomniana. Dzięki dobrej duszy – Patrycji, która przejęła się jej losem i pomogła jej dostać się pod nasze skrzydła – Parafinka ma teraz szanszę znaleźć nowych opiekunów, którzy nigdy jej nie porzucą, ani nie zaniedbają.

Chcesz przygarnąć Fu-Fę Parafinkę? Wypełnij formularz lub napisz kamila.s@przygarnijkrolika.pl

Ten wpis został opublikowany w kategorii Mazowieckie, PŁCI:, Samiczki, WOJEWÓDZTWA: i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.