/ Maj 5, 2019/ Podlaskie, Samiczki, XXL

 

Numer : 34/04/2019
Miejscowość : Białystok
Województwo : podlaskie
Imię królika : Trusia
Pomoc wirtualna: szukamy
Płeć: samica
Usposobienie:Łagodna, nauczona kontaktu z człowiekiem , przyjazna. Takiego miziaka jak Trusia nie znam. Mam króliczki od 15 lat, Trusia jest przekochana można nawet ją nosić na rękach.
Zabieg: sterylizacja 07.2019
Myksomatoza: 14.06.2019
Pomór: 14.06.2019
Wiek : 1,5 roku
Waga: 5 kg
Stosowana dieta : siano,  warzywa, owoce, suszone zioła, wszelkie “zielepuchy” z ogrodu
Ostatnia wizyta u weterynarza :07.2019
Obecny stan zdrowia : Trusia została przeleczona na świeżb oraz odrobaczona. Z nieznanych przyczyn (najprawdopodobniej jakiś uraz) króliczka ma problem z przednią łapką jest pod stałą kontrolą weterynaryjną. Łapka powoli dochodzi do normy. Zupełnie nie przeszkadza jej to w zwiewaniu i bieganiu po ogrodzie.
Choroby w trakcie leczenia lub wyleczone : nie chorowała
Akcesoria oddawane z królikiem: brak
Miejsce przebywania królika: dom tymczasowy
Data ostatniej aktualizacji: lipiec 2019
Informacje dodatkowe: Trusia to najgrzeczniejszy króliczek jakiego poznałam przez 15 lat życia z królikami. Wbrew powszechnej i słusznej opinii Trusia daje się bez problemu nosić na rękach. Głaskana zaraz mruży oczy i liże po ręku. Jest sprytna na wybiegu potrafi zrobić piękną norę i przeskoczyć bramkę kojca. Trusia to mistrzyni ucieczek. Nie boi się wysokości, zeskakuje nawet z wysokiego tarasu na ziemię. Trzeba bardzo dobrze przygotować jej wybieg jeżeli ma cieszyć się podwórkiem. Obecnie w DT biega po ogrodzie zabezpieczonym siatkami i ściankami kojca. Nawet jak “da nogę ” zawołana po imieniu grzecznie przybiega.Dostaje wtedy smakołyczek. Marzy mi się dla niej dom choćby z tarasem lub dobrze wykonanym wybiegiem. Trusia uwielbia mieszkanie mimo, że ma taras do dyspozycji pcha się do domu kiedy się da. Trusia jest przyzwyczajona do życia z psami ale lubi rządzić. Psa w DT ustawia do pionu jak chce i kiedy chce. Trusia to po prostu królowa podwórka!

Chcesz przygarnąć Trusię? Wypełnij formularz lub napisz gosia@przygarnijkrolika.pl

 

Data ostaniej aktualizacji: 06.08.2019