Justyś Długie Uszko z Warszawy

W styczniu 2012r. wraz ze zgłoszeniem Pani Karoliny los odmienił się dla, czekającego prawie rok na adopcję, Justysia. Króliczek zyskał nie tylko nowych opiekunów ale uroczą biszkoptową koleżankę Teqilę. Zaprzyjaźnianie idzie ku dobremu. Bardzo dziękuję Ani i Dorocie za tymczasowanie króliczka. Duże podziękowania składam Pani Karolinie wraz z mężem za przygarniecie króliczka, który tak bardzo długo czekał na swoją szansę.

Gosia

Bułeczka z Warszawy

Na początku nowego roku mała królicza dziewuszka trafiła do pana Krzysia, gdzie rozrabia rzucając kuwetą i skradła serce znajomej pana Krzysia. Dziękuję za przygarnięcie króliczka i życzymy samych wspaniałych chwil.

Gosia

Alazani z Krakowa

Mały króliczek przyniesiony do Krakowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami miał wiele szczęścia w Nowym Roku. Za pośrednictwem naszej strony znalazł dom tymczasowy, który stał się domem stałym. Nowi opiekunowie króliczka: Asia i  Danilo wcześniej adoptowali od nas Stefana. Teraz króliczki się zaprzyjaźniają 🙂 . Dziękuje za adopcję i stworzenie prawdziwego domu dla 2 króliczków .

Iza

Krówek i Fabian z Gdyni

12 styczeń 2012.r jest szczęśliwym dniem dla Fabiana i Krówka. Mali bracia wraz z nowym rokiem rozpoczęli nowe życie w kochającym domku. Mamy nadzieję, że króliczki wnoszą do domu dużo radości i wesołości.

Julita

Kasztanek z Bielska – Białej

Kasztanek, który z niewiadomego powodu został oddany do schroniska, w drugiej połowie stycznia pokicał do Rybnika. Jest otoczony miłością i doskonałą opieką. Wioletto, dziękujemy za cudowny domek dla Kasztanka!

Gosia

Ballada z Katowic

Pod koniec stycznia los uśmiechnął się do pięknej Balladynki. Królinka pokicała do nowego domu aż do Lublina i tam na nią czekał przystojny kawaler o imieniu Szaruś. Szczególnie podziękowania dla pana Jarka i jego żony za cudowny domek dla Balladynki. Życzę samych słonecznych chwil oraz szybkiego i bezbolesnego zaprzyjaźniania królików.

Kasia

Szarusia z Gdyni

W niedzielę, po kilkugodzinnej podroży, urocza królisia Szarusia dotarła do swojego nowego domu. Na Szarusie czekała Ewelina,Łukasz oraz piesek. Wszystkim życzymy samych radosnych dni we wspólnym gronie. Serdeczne podziękowania dla Gosi za wspaniały dom tymczasowy dla Szarusi.

Iza

Pipi z Katowic

W dniu 1 marca 2012 r. jeden z maluchów Pipi pokicał do nowego domu w Katowicach, już w momencie przywiezienia go do domu śmiało rozpoczął zwiedzanie każdego kącika. Po raz kolejny dziękuję pani Ani za przygarnięcie króliczego chłopczyka.

Kasia

Miziak z Krakowa

W dniu 10 marca 2012 r. króliczek Miziak formalnie został adoptowany przez Kasię, która była jego tymczasową opiekunką. Dziękuję Kasi za dotychczasową opiekę oraz przygarnięcie Miziaka.

Iza

Lisek z Gdańska

Kilka tygodni temu otrzymaliśmy informację, iż Gosia z Pomorza zmieniła status z domu tymczasowego na stały, dla przepięknego, a zarazem bardzo grzecznego królisia Liska. Szczególne podziękowania dla Natalii za przechowywanie, a Gosi za podarowanie mu prawdziwego i kochającego domu, zaś dla Małgosi za przewiezienie królisia do domu tymczasowego.

Gosia

Majonez z Warszawy

Z radością informujemy, iż Majonez, nasz weteran, który prawie 2 lata czekał na swoją szansę, w końcu kilka dni temu rozpoczął nowy rozdział życia u boku wspaniałego człowieka. Ogromnie dziękujemy za przygarnięcie naszego podopiecznego! Szczególnie podziękowania także dla Gosi za prawie 2 lata nieocenionej pomocy w opiece i przechowywaniu królisia.

Gosia

Tara z Krakowa

Tara – mała króliczka wędrowniczka, znalazła w końcu swój stały kącik. Zamieszka w Krakowie u Moniki. Tara już wczoraj pokazała, że podoba się jej nowe lokum i opiekunka , bo dała się wymiziać leząc w nóżkami do tyłu. Monice dziękuję  za przygarniecie Tary, a Maćkowi z Krakowskich Adopcji za rekomendację naszej strony  😉

Iza

Sushi z Warszawy

19 marca 2012 biało -czarny maluszek o imieniu Sushi znalazł nowy domek. Zamieszka w Warszawie z Panią Beatą i jej córką Basią. Króliczek będzie miał towarzystwo: pieska i kotka. Dziękujemy za przygarnięcia malucha 😉

Ania i Iza

Fionek z Bielska Białej

W dniu 23 marca 2012 r. Fionek szczęśliwie dojechał do nowego domu aż do Warszawy. Chłopak po 15 minutach od przyjazdu do domu już rozkręcił się na dobre. Szczególnie podziękowania dla pani Ani i jej męża, pana Dariusza, którzy pomimo straty ukochanej królinki, postanowili podarować innemu króliczkowi kochajacy domek. Dzięki temu Fionek został otoczony opieką, ciepłem i miłością. Chciałabym także podziękować mamie Kasi T. za opiekę i tymczasowanie maluszka, Kasi za całokształt, Ani za pomoc w adopcji, pani Karolinie za pomoc w transporcie.

Kasia

Gigi z Katowic

W dniu 25 marca 2012 r. królicze dziecię pokicało do nowego domu we Wrocławiu. Dziękuję pani Kasi za przygarnięcie Gigi, Julicie za pomoc w adopcji, zaś pani Ani za pomoc w transporcie. Gigi bądź szczęśliwa!

Kasia

Karmel z Warszawy

30 marca 2012 drugi maluszek o pięknym beżowo -szarym kolorze znalazł nowy domek. Karmelek zamieszka w Warszawie . Karmelku! życzymy dużo radości w nowym domu!

Ania

Barry z Gliwic

Gdy wyrósł ze słodkiej, małej, puchatej kuleczki, przestał być atrakcyjną zabawką dziecka, wtedy został wyrzucony na dwór i przywiązany do łańcucha. Nie miał żadnego schronienia i tak wegetował bez względu na warunki pogodowe. Gdyby nie Ci dobrzy ludzie, którzy nie przeszli obojętnie obok niego ta historia nie zakończyłaby się happym endem.  14 kwiecień jest tym szczęśliwym dniem, w tym dniu rozpoczął się dla króliczka nowy, lepszy rozdział życia i otrzymał nowe imię Dyzzy. Dziękuję wszystkim zaangażowanym za pomoc, natomiast pani Edycie i jej rodziców – za przygarnięcie króliczka.

Kasia

Tulisia  z Lublina

Kwiecień okazał się szczęśliwym miesiącem dla Tulisi, która zamieszkała w Skierniewicach razem z rocznym samcem.  Wielkie podziękowania dla Doroty, która uratowała Tulisię oraz dbała aby małej niczego nie zabrakło oraz dla Anety, która zapewniła Tulisi wspaniały dom tymczasowy. Natalii dziękuję za adopcję i życzę powodzenia w zaprzyjaźnianiu uszatków.

Iza

Wojtuś z Katowic

Mały rozrabiaka, który z niewiadomego powodu został oddany do kociej ochronki, w dniu 25 kwietnia pokicał do nowego domu w Chorzowie. Szczególnie podziękowania dla lekarza weterynarii Magdaleny Moroz za tymczasowe przygarnięcie Wojtusia pod swój dach i opiekę weterynaryjną, zaś pani Beacie i jej rodzince dziękuję za przygarnięcie króliczka.

Kasia

Igorek z Gliwic

Igorek odebrany ze schroniska  znalazł w końcu swój wymarzony domek :). W Święta Wielkanocne Igorek zamieszkał  z Julią i jej króliczkiem Sakurą. Panowie szybko zaprzyjaźnili się i stanowią zgrany duet. Dziękuję Julii za adopcję a Ani za dom tymczasowy dla Igora oraz pomoc przy adopcji.

Iza

Kinia z Mysłowic

Adopcyjna Kinia (także jako Emilka) pod koniec kwietnia zamieszkała u jednej z wolontariuszek Przygarnij Królika, która po stracie królinki postanowiła dać domek innemu, potrzebującemu króliczkowi, a także zapewnić towarzystwo dla swojego króliczka, Marlonka.

Kasia

Rico z Katowic

Młodziutki baranek Rico od 1 maja 2012 r. zamieszkał w Krakowie i zaprzyjaźnił się szybko z króliczą panienką Koko. Dziękuję Oli i jej chłopaka za przygarnięcie Rico. Życzę samych pięknych,  radosnych chwil i wielu uśmiechów na twarzy, a taka cudowna kochająca królicza parka z całą pewnością to zagwarantuje 🙂

Kasia

Groszek z Białegostoku

Uroczy biało-brązowy samczyk w złym stanie zdrowotnym został uratowany ze sklepu zoologicznego. Po wyleczeniu i wykastrowaniu znalazł domek w Koszalinie u naszej adopcyjnej królinki Stasi. 22.04.2012 Aneta zawiozła go osobiście do nowego domku. Teraz czekamy na dobre wieści z pola zaprzyjaźniania. Dziekuję Anecie za okazane serducho króliczkowi oraz Emilce za kolejną adopcję naszego podopiecznego.

Gosia

Bakusia i Niutek z Chorzowa

Po długich perypetiach wspaniała królicza parka ze Śląska, Bakusia i Niutek pokicały w końcu do nowego domu aż do Białegostoku. Szczególnie podziękowania dla Gosi za pomoc w adopcji, Dance za przechowywanie i pomoc w transporcie uszaków, a dla pani Izy za podwójną adopcję 🙂

Gosia i Kasia

Didi i Bielitek z Bielska-Białej

2 czerwca Didi i Bielitek zamieszkały u nowej opiekunki Gosi z Warszawy. Uszatki aktualnie się aklimatyzują w nowym domku. Wszystkim życzymy długich lat wspólnego życia.  Dziękuję Małgosi za przygarnięcie maluchów, Ani za wspaniałe dt, Kasi i Ani za pomoc przy adopcji.

Iza

Tokki z Krakowa

16 czerwca Tokki został przygarnięty przez Anię. Króliś odważnie zwiedził nowy pokój i znalazł sobie cichy kącik pod łóżkiem. Tokkiemu i Ani życzymy wielu wspólnych, szczęśliwych lat. Szczególne podziękowania dla Izy, która zapewniła Tokkiemu wspaniały dom tymczasowy oraz Dr Lidii Lewandowskiej z Przychodni Weterynaryjnej Oaza z Krakowa.

Iza

Max z Warszawy

Na początku lipca baraniasty chłopczyk, Max pokicał do nowego domu w Warszawie. Bez problemu dogadał się z króliczym kolegą 🙂 Pani Basiu, dziękuję za przygarnięcie chłopczyka do siebie i życzę samych wspaniałych wspólnych chwil.

Kasia i Dorota

Edzio z Cieszyna

10 lipca Edward z Cieszyna zagościł w nowym domu. Dla króliczka zaczyna się nowy rozdział życia u boku Oli oraz jej pieska. Edzio zamieszkał w nowym mieszkaniu w Zabrzu. Olu dziękuje za przygarnięcie Edzia 🙂

Iza


Kicek z Wrocławia

W dniu 14 lipca 2012 r. Kicek z Wrocławia dołączył do grona szczęściarzy, w tym dniu pokicał do nowego domu w Tarnowskich Górach. Szczególnie podziękowania dla Gosi za pomoc w znalezieniu dla niego domu, Julicie za ogromne zaangażowanie w adopcji Kicka. Zarówno królikom jak i właścicielom życzymy wiele długich i szczęśliwych wspólnych lat.

Julita i Kasia

Fundacja Przygarnij Królika

Pysia z Zabrza

12 sierpnia 2012 r. mała baraniasta szczęściara pokicała do nowego domu. Oli dziękuję, za to, że nie przeszła obojętnie obok królika podrzuconego do sklepu zoologicznego oraz za to, że włożyła dużo serca w opiekę nad Pysią. Właścicielom jak i króliczce życzę długich, wspólnych i szczęśliwych lat.

Kasia

Klementynka z Krakowa

12 sierpnia 2012 r. nasza weteranka Klementynka pojechała do swojego nowego domku. Wielkie podziękowania dla Karoliny za nowy dom dla naszej podopiecznej, Ani za uratowanie Klementynki, Gosi i Basi za wspaniałe domy tymczasowe dla Tynki, jej resocjalizację, leczenie i otoczenie miłością oraz Asi za transport do Poznania. Dziękujemy 😉 .

Iza i Kasia

Lusia z Warszawy

Po długim oczekiwaniu 20.08.2012 los uśmiechnął się do Lusi. Króliczka ma kolegę – naszego adopcyjnego Justysia, który pokicał w styczniu do ds. Dziękuję bardzo gorąco Małgosi za otwarcie domu dla kolejnego tymczasowicza. Dziękuję Państwu Karolinie i Adamowi za kolejną adopcję. Trzymam kciuki za udane zaprzyjaźnianie i proszę o wydrapanie za uchem Teqili 🙂

Gosia

Diva z Olkusza

Dnia 25 sierpnia 2012 roku uroczy samiec o imieniu Diva zamieszkał w Bieruniu u przesympatycznej rodziny. Na króliczka czekała nowa zagroda oraz pokój jednej z córek. Dziękujemy Ani za uratowaniu i odchowanie królisia a Pani Joli z Rodziną za danie uszatemu nowego domu.

Iza

Chmurek z Olkusza

Dnia 25 sierpnia 2012 roku drugi króliczek z uratowanych maluchów z Olkusza znalazł dom. Chmurek  zamieszkał w Krakowie u Ani i Michała. Chmurek niedługo pozna swoją nową koleżankę 6-letnią króliczkę o imieniu Tygrys. Króliczkom życzymy szybkiego zaprzyjaźnienia a Ani i Michałowi dziękujemy za adopcję.

Iza

Elenka z Katowic

Z radością ogłaszam wszem i wobec, że w dniu 28 sierpnia 2012 r. Kasia i Michał, którzy przechowywali Elenkę, podjęli decyzję o adopcji króliczka. Elenka jest w trakcie zaprzyjaźniania z dwoma króliczymi koleżankami, Brandy i Bianką, również adoptowane. Dziękuję za ofiarowanie miłości i domku dla Elenki i życzę szybkiego i bezbolesnego zaprzyjaźniania trójki 🙂

Kasia

Marigold z Krakowa

Miło mi poinformować , że Marigold na stałe zamieszka u swojej tymczasowej opiekunki. Królisia powoli zaznajamia się ze świnkami morskimi. Basiu, bardzo dziękujemy za przygarnięcie Marigold ! Ja ze swojej strony dziękuję za dotychczasową pomoc !

Iza

Nkosi z Warszawy

Nkosi, jeden z czwórki rodzeństwa w dniu 13 września 2012 r. pokicał do nowego domu w Krakowie. Zamieszkał z trzema sympatycznymi świnkami morskimi. Szczególnie podziękowania dla Magdy, która po stracie króliczka, postanowiła dać domek potrzebującemu uszatkowi. Dziękuję Ani za pomoc w znalezieniu dla Nkosika domu tymczasowego. Życzę udanej przyjaźni świńsko – króliczej 🙂

Kasia

Tobi z Jaworzna

Króliczek odebrany ze sklepu zoologicznego trafił do domu tymczasowego, który stał się jego domem stałym. Niebawem po kastracji czeka go zaprzyjaźnianie z króliczą damulką. Życzę, żeby zaprzyjaźnianie odbyło się bez problemu oraz żeby to była miłość od pierwszego wejrzenia 🙂

Kasia

Kamil z Wrocławia

W dniu 23 września 2012r. Kamil pokicał do nowego domu, zamieszkał z króliczą panienką, również adoptowaną Graffinką. Dziękujemy Piotrowi za przygarnięcie Kamilka.

Julita

Wuzetka z Piastowa

W dniu 29 września 2012r. Wuzetka, śliczna baraniasta znajdka pojechała do nowego domu. Na nią czekał Gutek, również adoptowany baranek. Serdeczne podziękowania dla pani Ani za przygarnięcie Wuzetki i życzę, aby baranki szybko i bezproblemowo się zaprzyjaźniły. Szczególne podziękowania należą się także pani Oli za to, że obojętnie nie przeszła obok króliczka kicającego na chodniku i za to, że zaopiekowała się nim wspaniale.

Kasia

Elegancik z Olkusza

23 września 2012r.  Elegancik z Olkusza rozpoczął nowe życie w Krakowie. Króliczek trafił pod opiekę  Pana Janusza oraz jego syna Janusza Junora. Wszystkim życzymy wielu wspólnych lat .

Iza

Chantal z Chorzowa

Chantal, mała, kochana przylepa zawładnęła sercem tymczasowej opiekunki i zostaje na stałe u niej. W najbliższym czasie czeka Chantal zaprzyjaźnianie z dwoma króliczymi lokatorami, czyli z Tomcią i Laurentem. Szczególnie podziękowania dla Asi, która awaryjnie przechowywała Chanti u siebie, pani Iwonie za pomoc w transporcie do weterynarza, Kindze za miłość i domek dla króliczka 🙂

Kasia

Marcelek z Gliwic

W dniu  26 października 2012 r. Marcelek, który został odebrany ze schroniska, szczęśliwie pokicał do nowego domu. Marcelek szybko zaaklimatyzował się w nowym domu, zdążył już obródkować mieszkanie. Niedługo czeka go zaprzyjaźnianie z króliczą pięknością 🙂 Szczególnie podziękowania dla pani Iwony za DT dla Marcelka i wspaniałą opiekę, dla Kasi za pomoc przy adopcji, a p. Natalii za przygarnięcie małego, kochanego wariata 🙂

Kasia

Trulewna z Kościany

3.10.2012 swój dom zmieniła Trulewna. Króliczka ma znów właścicielkę o imieniu Ania i jej przenosiny były niedalekie, ponieważ obie Panie pochodzą z jednej miejscowości. Dziękuję obu Paniom za sprawną akcję adopcyjną. A Truśce życzę kolejnych lat szaleństw na trawie w ogrodzie.

Gosia

Stefi i Wiki z Białegostoku

10.10.2012 to był wspaniały dzień. Nowy domek znalazły dwie króliczki, którym los nie szczędził trudów. Dziewczynki odebrane od terrarysty musiały szukać nowego domku. Czas oczekiwania spędziły w kilku domach tymczasowych. Począwszy od Warszawy, Pabianic, i okolic Białegostoku. Tutaj serdecznie dziękuje wszystkim, którzy pomogli tymczasować króliczki, Oli, Dorocie, Ani  i Izie ze Studzianek. Szczególne podziękowania kieruję do nowych właścicielek Pani Marty i jej Mamy. Dziewczynki maja do dyspozycji pokój gościnny (w którym już się nieźle rozgościły) oraz ogród.

Gosia

Bosmanka z Warszawy

W październiku 2012 los uśmiechnął sie do pięknej baranki z Warszawy. Bosmanka zwana na początku Bolkiem znalazła się pod opieką Pani Marzenki. Nowa właścicielka wyposażyła królinkę w kojec w którym króliczek tylko śpi. Resztę czasu spędza na bieganiu za nogami nowych właścicieli i wylegiwaniu się u ich stóp.

Gosia

Murek z Warszawy

21.10.2012 swój nowy domek znalazł Murek Marmurek. Pani Kasia pojechała go odwiedzić w domu tymczasowym i już nie mogła wrócić bez niego. Serdecznie dziękuję za przygarniecie tego łobuza. Po raz kolejny dziękuję również Małgosi za tymczasowanie naszych fundacyjnych króliczków.

Gosia

Binek z Warszawy

Początek listopada okazał się być szczęśliwy dla Binka. Króliczek stracił swój dom po śmierci właścicielki. Po mieszkaniu w dwóch domach tymczasowych u Agnieszki i Kamilki został zaadoptowany przez Panią Renatę i jej rodzinę. Wszystkim życzymy wspaniałych chwil spędzonych z pupilem!

Gosia

Dyzio z Białegostoku

17 listopada 2012 roku, króliczek Dyzio, jeden z dwóch uszaków przekazanych  Fundacji Przygarnij Królika, powędrował do domu tymczasowego do Moniki. Po dwóch  godzinach od przybycia okazało się, że DT zamienił się w dom stały, po tym jak  Moniki królik Rysio bardzo szybko zaakceptował Dyzia, i oba uszaki zapałały do  siebie wielką miłością. Dyzio ma teraz kochający domek, Rysiek kumpla na starość  i oba szczerbate króliki wcinają z jednej miski tarkowaną marchewkę. Dziękujemy Monice naszemu DT za adopcję kolejnego podopiecznego.

Gosia

Nadra i Awena z Wieliczki

Dnia 24 listopada 2012 roku do grona szczęśliwych królików dołączyły dwie uszate piękności : Nadra i Awena. Dziewczynki zamieszkały w Wiedniu i już pierwszego wieczoru urządzały mieszkanie po swojemu;). Dziękuję Asi za przygarniecie króliczek i Izie za wspaniałą opiekę.

Iza

Kuba z Olkusza

Listopad to szczęśliwy miesiąc dla Kuby z Olkusza. Znalazł swój szczęśliwy kącik u Justyny i Marcina z Olkusza. Serdecznie dziękuje Ani z uratowanie i opiekę nad uszatym oraz za pomoc przy adopcji.

Iza

Frida z Katowic

Po półrocznej walce z ropniem w uchu środkowym szczęście uśmiechnęło się do Fridusi. 6 grudnia 2012 r. pojechała do wspaniałego domu w Rudzie Śląskiej. Chciałabym bardzo serdecznie podziękować Panu Grzegorzowi i Pani Kasi za przygarnięcie królinki. Życzę zarówno Państwu jak i króliczkowi samych cudownych chwil 🙂 Pragnę złożyć ogromne podziękowania dla lek. wet. Magdaleny Moroz za fachową opiekę weterynaryjną i niesamowite podejście zarówno do pacjentki jak i opiekunki.  Chciałabym wyrazić gorące podziękowania wszystkim zaangażowanym w pomoc Fridzie. Za zorganizowanie i przeprowadzenie transportu, wzięcie jej na DT w okresie wakacji, udzielenie wirtualnej pomocy, trzymanie wirtualnych kciuków i moc ciepłych słów. Z serca dziękuję!

Kasia

Marysia z Warszawy

8.12.2012 do Poznania pojechała Marysia. Nowa właścicielka sama przyjechała po królinkę. W domku oczekiwał na nią przystojny i niezwykle podobny królik Frugo. Króliczki mają jeszcze problemy z zaprzyjaźnieniem się, ale trzymamy kciuki, żeby dogadały się jak najszybciej. Dziękuję Magdzie za przygarnięcie ślicznotki.

Gosia

Fifi z Białegostoku

Dnia 9.12.2012 Fifi oficjalnie pojechał do swojego domku w Warszawie. Już wcześniej Marzenka i Piotr adopcyjni opiekunowie Bosmanki interesowali się każdym dniem futrzastego przystojniaka. Po zasponsorowaniu mu kastracji byli gotowi na zaprzyjaźnienie Fifcia z Bosą pięknością. Serdecznie dziękuję Wam obojgu za adopcje kolejnego uszatego z Fundacji!

Gosia

Mika z Krakowa

Tegoroczne Święta Mikusia spędzi ze swoja nową rodziną. Królisia miał zostać uśpiona, ponieważ znudziła się właścicielom. Teraz ma szansę na nowe, lepsze życie w wielkim domu z ogrodem. Dziękuje Pani Anicie z rodzina za adopcję a Magdzie za wirtualną opiekę.

Iza

Zuzia z Białegostoku

Koniec roku to szczęśliwy dzień dla Zuziny 🙂 Po długiej walce z choróbskiem została adoptowana przez … naszego Pana doktora 🙂 Zuzia była na leczeniu stacjonarnym w domu Pana Adama, gdzie zawładnęła sercem całej rodziny. Bardzo dziękuję za ofiarne leczenie i adopcję futrzaka.

Gosia