Pomoc Wirtualna dla podopiecznych Fundacji Przygarnij Królika.

Jeśli chcesz pomóc naszym królikom, a z jakiś powodów nie możesz przygarnąć żadnego z nich pod swój dach, możesz pomóc im wirtualnie.
Jak to działa ?

1. Pomocą Wirtualną mogą być objęte króliki przebywające w domach tymczasowych, lecznicach weterynaryjnych lub w schroniskach.

2. Prosimy o wybranie królika lub królików, które chcieliby Państwo wesprzeć i skontaktowanie się z osobą prowadzącą ich adopcję.

3. Następnie prosimy o wpłacanie dowolnej kwoty raz w miesiącu na konto Fundacji:
Raiffeisen Bank Polska 70 1750 0012 0000 0000 2069 4084 z dopiskiem: POMOC WIRTUALNA + imię i nazwisko + imię królika.

4. Po zaksięgowaniu wpłaty w ogłoszeniu wybranego królika zostanie dopisania informacja o Państwa Wirtualnej Pomocy. Na Państwa życzenie może to być: imię, nazwisko, miejscowość z której Państwo pochodzą lub inne dane, zgodne z życzeniem.

5. Osoby, które wesprą naszych podopiecznych regularnymi kwotami, będą mogły opublikować na naszej stronie zdjęcie swojego pupila oraz zostaną wpisane na listę „Przyjaciel Fundacji”.

6. Informacja o Pomocy Wirtualnej będzie widniała przy króliczku przez miesiąc od dokonanej wpłaty. Jeżeli będą chcieli Państwo zrezygnować z Pomocy Wirtualnej prosimy o taką informację, bez podawania przyczyny. Jeżeli pieniądze nie będą wpłacane, automatycznie króliczek starci status PW przy ogłoszeniu.

7. Jeżeli króliczek, który uzyskał fundusze zostanie adoptowany realnie, osoba prowadząca adopcję zgłosi się do darczyńcy i razem ustalą, dla którego króliczka zostaną przekazane zgromadzone pieniądze. Darowizny wpłacone nie będą zwracane tylko przekazane na rzecz innego potrzebującego królika.

8. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na opiekę weterynaryjną, wyposażenie, zakupienie żywienia i żwirku.

9. Osoba pomagająca wirtualnie będzie dostawała informację na temat swojego podopiecznego raz w miesiącu.

Wszelkie pytania prosimy kierować na email: iza@przygarnijkrolika.pl