Serdecznie dziękujemy za wsparcie naszemu nowemu Darczyńcy. Jest nim
Polskie Centrum Dachowe: https://polskiecentrumdachowe.pl/ – nasze
Króliczki są Wam wdzięczne!

Dziękujemy Kancelarii Radców Prawnych R. Ptak i Wspólnicy , która zechciała wesprzeć nas darowizną.
W tym roku za każdą okazaną pomoc dziękujemy jeszcze bardziej.

 

Wspiera nas firma ROTORTECH – jesteśmy wdzięczni za każdą pomoc!
W imieniu Królików serdecznie dziękujemy i z uśmiechem wspominamy o Was na naszej stronie.

W pomoc dla Królików angażuje się coraz więcej osób i firm! Dziękujemy Wam wszystkim. Dziś pragniemy wyróżnić Sklep MURRANO – specjaliści od prezentów wiedzą, jak pomagać Zwierzakom. Oby ludzi o dobrych sercach było coraz więcej!

Jakie to miłe usłyszeć, że dobro Królików nie jest Państwu obojętne! Dziękujemy wszystkim Darczyńcom, którzy wsparli nas w poprzednich latach i uśmiechnięci witamy kolejnych – niech rok 2021 będzie jeszcze lepszy. Naszym nowym Przyjacielem jest Ośrodek Pomocy Poszkodowanym.  Z satysfakcją dołączamy Was do listy wdzięczności.

W tym roku jesień zachwyca kolorami i piękną pogodą, ale ze względów
bezpieczeństwa lepiej zostać w domach. Z pomocą na nudę przychodzi nasz
nowy Darczyńca – sklep Puzzle4U. Dziękujemy, że nas
Państwo wspierają!

 

Z radością wyróżniamy kolejną firmę – Przedsiębiorstwo HAK 
które dołożyło swoją cegiełkę do naszego małego, króliczego świata. Dziękujemy w imieniu Królików!

 

 

Miło nam móc wyróżnić kolejną firmę, która zdecydowała się powiększyć grono Króliczych Przyjaciół! To Feldhaus Klinker – szczerze dziękujemy.  Państwa pomoc ma dużą moc.

Witamy wśród naszych Darczyńców AIF Kancelarię, która postanowiła wesprzeć Króliki czekające na adopcję. Serdecznie dziękujemy za przekazanie darowizny – to dużo znaczy dla naszych Futrzastych Przyjaciół. 🙂

 

Serdecznie dziękujemy Pani Monice Wycykał z firmy Ex Ante Doradztwo Prawne za wsparcie finansowe naszych podopiecznych  oraz za sporządzenie umów zabezpieczających los naszych milusińskich i porady związane z wprowadzeniem RODO 🙂

 

Nasze Króliki otrzymują pomoc od firm z całej Polski, co niezmiernie nas cieszy. Dziękujemy Centrum Obsługi Powypadkowej CODEX za darowiznę finansową. Futrzaki na pewno z niej skorzystają! 🙂

 

Dziękujemy firmie Diolut za wsparcie dla Króliczków. Bardzo nam miło, że Darczyńcy doceniają naszą działalność na rzecz Zwierząt.

 

Nowy Darczyńca na naszej liście to wrocławska firma AFTERWEB . Miło nam podziękować w imieniu Królików, które są bardzo wdzięczne za darowiznę!

 

Choć Króliki nie potrafią mówić, ich zachowanie jest w stanie wyrazić bardzo wiele. Dziś nasi Podopieczni wesoło trącają noskami, zapraszając do zabawy. To ich podziękowanie za darowiznę od firmy MiDaTech, oferującej wyposażenie przemysłowe. Po cichu liczymy na to, że nasze Króliki będą miały jeszcze więcej powodów do radości – między innymi za sprawą powiększającego się grona Darczyńców. Dziękujemy!

W Króliczym świecie nie brakuje powodów do radości! A to dlatego, że wsparła nas Agencja INSEO , której los Futrzaków nie jest obojętny. Bardzo nam miło. 🙂

Do grona naszych kochanych Darczyńców chcielibyśmy dołączyć firmę ADSYSTEM  oferującą systemy wystawiennicze. Króliki cieszą się równie bardzo, jak my – dzięki takim darowiznom mają jeszcze lepsze życie!

Działania, jakie prowadzimy na rzecz Królików, są doceniane przez wiele osób. Cieszymy się, że nasze Futrzaki nie mogą narzekać na brak uwagi! Dziś napłynęło do nas wsparcie od sklepu stomatologicznego HelloDent Uśmiechamy się szeroko i dziękujemy. 🙂

 

W Nowy Rok wkraczamy z podwójną siłą – dzięki wsparciu od naszych Darczyńców. Po raz kolejny mamy przyjemność wyróżnić AIF Kancelarię , która nie pozostaje obojętna na los Królików. Cieszymy się, że są Państwo z nami!

Miłośników Królików nie brakuje! Nowym Darczyńcą Fundacji jest Agencja IN . Serdeczne dzięki za wsparcie dla naszych kochanych Futrzaków.