Fundacja Przygarnij Królika
siedziba: os.Oświecenia 44/32 B, 31-636 Kraków

Sprawy ogólne dotyczące naszego działania: fundacja@przygarnijkrolika.pl
Zarząd Fundacji: zarzad@przygarnijkrolika.pl

KRAKÓW

Prezes Zarządu, pośrednik adopcyjny,  Izabela Zembrzuska – Kądziela, Kraków
Kontakt: iza@przygarnijkrolika.pl

BIAŁYSTOK:

Przewodniczący Rady Fundacji, pośrednik adopcyjny: Małgorzata Roszko, Białystok
Kontakt: gosia@przygarnijkrolika.pl

ŚLĄSK : slask@przygarnijkrolika.pl

Członek Rady Fundacji, pośrednik adopcyjny: Katarzyna Chmura, Katowice
Kontakt: kasia.g@przygarnijkrolika.pl

Pośrednik adopcyjny: Karolina Skotniczna, Sosnowiec (działalność chwilowo zawieszona)
Kontakt: karolina@przygarnijkrolika.pl

WARSZAWA: warszawa@przygarnijkrolika.pl

Wiceprezes Fundacji, dom tymczasowy: Dorota Domalewska,  Warszawa
Kontakt: dorota@przygarnijkrolika.pl

Pośrednik adopcyjny :Ewa Kociumbas, Warszawa
Kontakt: ewa@przygarnijkrolika.pl

Pośrednik adopcyjny : Beata Cholewa, Warszawa
Kontakt: beata@przygarnijkrolika.pl

Pośrednik adopcyjny : Monika Gardy, Warszawa (działalność chwilowo zawieszona)
Kontakt: monika@przygarnijkrolika.pl

Obsługa strony i FB: Kamila Ścisłowska, Warszawa
Kontakt: kamila.s@przygarnijkrolika.pl

POZNAŃ: poznan@przygarnijkrolika.pl

Członek Rady Fundacji,Pośrednik adopcyjny, Magdalena Smyka, Poznań
Kontakt: magda@przygarnijkrolika.pl

Pośrednik adopcyjny, Olga Matuszewska, Poznań
Kontakt: olga@przygarnijkrolika.pl

Pośrednik adopcyjny, Agnieszka Wierzbicka, Poznań
Kontakt: agnieszka.w@przygarnijkrolika.pl

OBSŁUGA STRONY WWW, FB:

Katarzyna Deręgowska , Olkusz
Kontakt: kasia.d@przygarnijkrolika.pl

 

WIRTUALNA OPIEKA:
Kontakt: gosia@przygarnijkrolika.pl